Zenegép

05/15 piatok 21:00

Bormúzeum színpad

Nemzetközi és hazai rock klasszikusok, saját dalok.

A Zenegép Zenekar 2018-ban alakult újjá egykori kedvelőik kérésére egy hosszabb szünet után. Klasszikus rock, pop, blues feldolgozások, magyar slágerek és saját dalaik is szerepelnek a repertoárban. A dalokat a zenekar magára formálja át, saját szerzeményeik pedig az örömzenei formáció ízlésvilágát fejezik ki. A zenekar erőssége a remek hangszeres tudás, a meglepően tömör hangzás és az egyedi, energikus női énekhang, amelynek előadásában az AC/DC, Janis Joplin, Elvis, ZZ Top, Tina Turner vagy akár Joe Cocker slágerei is különleges módon szólalnak meg. Szórakoztató, táncolható slágereket játszanak saját dalokkal fűszerezve, ami egy szóval is kifejezhető: örömzenélnek. A Zenegép elsősorban koncertzenekar, de báli, céges és baráti rendezvényeken is gyakori fellépők szerte az országban, ahol az örömzenélés fergeteges hangulata a közönségre is átragad. ZENEGÉP – nem gépzene, ÖRÖMZENE!

A zenekar tagjai:
Bányai Kriszta: ének, gitár (billentyű)
Gál Gábor: gitár
Fukk Attila: basszusgitár
Bányai-Szabó Enikő: ének
Földes Gábor: dob

Borangolás
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.