
Zenegép
05/15 piatok 21:00
Nemzetközi és hazai rock klasszikusok, saját dalok.
A Zenegép Zenekar 2018-ban alakult újjá egykori kedvelőik kérésére egy hosszabb szünet után. Klasszikus rock, pop, blues feldolgozások, magyar slágerek és saját dalaik is szerepelnek a repertoárban. A dalokat a zenekar magára formálja át, saját szerzeményeik pedig az örömzenei formáció ízlésvilágát fejezik ki. A zenekar erőssége a remek hangszeres tudás, a meglepően tömör hangzás és az egyedi, energikus női énekhang, amelynek előadásában az AC/DC, Janis Joplin, Elvis, ZZ Top, Tina Turner vagy akár Joe Cocker slágerei is különleges módon szólalnak meg. Szórakoztató, táncolható slágereket játszanak saját dalokkal fűszerezve, ami egy szóval is kifejezhető: örömzenélnek. A Zenegép elsősorban koncertzenekar, de báli, céges és baráti rendezvényeken is gyakori fellépők szerte az országban, ahol az örömzenélés fergeteges hangulata a közönségre is átragad. ZENEGÉP – nem gépzene, ÖRÖMZENE!
A zenekar tagjai:
Bányai Kriszta: ének, gitár (billentyű)
Gál Gábor: gitár
Fukk Attila: basszusgitár
Bányai-Szabó Enikő: ének
Földes Gábor: dob