VÁROSHÁZA, DÍSZAULA
05/09 Csütörtök

16:00 Miskolci Hét – a miskolci polgár ünnepe A Herman Ottó Múzeum időszaki kiállításának megnyitója


AVASI REFORMÁTUS TEMPLOM HARANGTORNYA
05/10 Péntek

17:00 Avas – Kassa – Rozsnyó a Miskolci Héten Lapszám és könyvbemutatók Fellép a Zivatar együttes és a Miskolci Pincék Dalárdája


KOFFERTÚRA AZ AVASON
05/11 Szombat

10:00 Városi séta a Történelmi Avason, Gyülekezés az Erzsébet téren


TEMATIKUS SÉTA A TOURINFORM IRODÁVAL
Garantált tematikus séta
Indulópont: Széchenyi u. 16.
05/11 Szombat

10:00 Menjünk az Avasra! – az Avas kultúrtörténeti, vallási és művészeti vonatkozásai
Regisztráció és jelentkezés a helyszínen indulás előtt 10-15 perccel. A séta időtartama 1,5-2 óra.
A sétára egyéni vendégek jelentkezését várják.


FELHÍVÁS
"Templom a városért - város a templomért!”

Adakozz az Avasi református templomért!

Az Avasi Borangolás eseményeinek egyik fő helyszíne a közel nyolcszáz éves templom és környéke. Ahogy az elmúlt évszázadok során többször is, a miskolci polgárok adományaiból bővült, majd épült újjá romjaiból ez a csodálatos középkori csarnoktemplom. Ehhez hasonló áldozatvállalásra van szükség most is, mert a küszöbön álló felújításhoz további forrásokra van szükség.

Ezúton szólítjuk meg és kérjük mi is a borangoló miskolci polgárokat, illetve minden adakozni kívánó személyt, hogy lehetőségei szerint támogassa az egyházközség kezdeményezését. Akár az ingyenes templomi koncertek idején az adománygyűjtő ládákba vagy az Avasi Református Egyházközség számlaszámán
– OTP Bank 11734004-20014490 – lehetőség van az adományok felajánlására.

 

© 2018 Avasi Borangolás - Minden jog fenntartva